Alternative content

Get Adobe Flash player

ÇINARCIK MESLEK YÜKSEK OKULU HAZIR…
Yalova Üniversitesi’ne bağlı Çınarcık Meslek Yüksek Okulu’nun Adalet Bölümü 2010 yılı eğitim öğretim dönemine hazır.
Konu ile ilgili açıklama yapan Çınarcık Belediye Başkanı Murat ERDOĞAN;’’İlçemizde bu yıl eğitim öğretime başlayacak olan Yalova Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek okulumuzun
sınıf hazırlıkları tamamlanmak üzere. Bu yıl İlçemizde Yüksek okulumuza kaydını yaptıran ve  Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen 40 öğrencimizi misafir edeceğiz. Bu bizim için çok önemli bir gurur kaynağı. Bu yıl Belediyemizin üst katını tamamen öğrencilerimizin eğitimlerini rahatlıkla yapabileceği yer haline getirebilmek için bütün olanaklarımızı kullandık.Sınıflarımız ve okulumuzun idari bölümlerinin yer alacağı bölümlerimizin inşaatı tamamlanmak üzere ve 20 Eylül’de biz çalışmalarımızı tamamen bitirmiş olarak Adalet Meslek Yüksek Okulumuzu öğrencilerimizin hizmetine sunacağız.
Bu yıl İlçemizde Adalet Meslek Yüksek Okulu açıldı. Buradan size bir müjde daha vereyim,
İlçemizde açılması düşünülen; Hemşirelik ve Bakım Hizmetleri, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik,Yönetim ve Organizasyon adı altında üç bölümün açılması da YÖK tarafından onaylandı ve önümüzdeki yıl bu bölümlere de öğrenci alımı gerçekleştirilecek.Belediyemizin tahsis ettiği 13 dönümlük alanda Üniversite binamızı tamamladığımız zaman bir hayalimizi daha gerçekleştirmiş olacağız.Üniversitemiz İlçemize çok şey kazandıracaktır.

Yorum Ekle
Yaziciya Yolla
02.09.2010 14:49:53YALOVA IŞIK GAZETESİ
Tel : 0226 811 63 49 | Fax :
0226 811 63 49 | Mail : info@yalovaisik.com